• To Die For

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • System Crasher

    ★★★★½

  • Dazed and Confused

    ★★★

  • Shoplifters

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Apollo 11

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Force Majeure

    ★★★★½

  • Vice

    ★★★½

  • New York Stories

    ★★★½

  • Deepwater Horizon

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Westwood: Punk, Icon, Activist

    ★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • First Reformed

    ★★★★½

  • Jazzclub - Der frühe Vogel fängt den Wurm

    ★★★★½

  • Berlin Babylon

    ★★★★½