Sort by
  • The Fall of the House of Usher

    ★★★

  • Sister Death

    ★½

  • Nowhere

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Reptile

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • The Strays

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Narvik

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Feed

    ★½

  • Prey for the Devil

  • The Visitor

    ★½

  • King on Screen

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • The Offering

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Chalk Line

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Candy Land

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★½

  • Private Property

    ★½

  • Senior Year

    ★★

  • The Twin

    ★★½

  • Infinite Storm

    ★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Piggy

    ★★½

  • Nanny

    ★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • The Wasteland

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

  • The Black Phone

    ★★★

  • Hollow

    ★½

  • Intrusion

  • Schumacher

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Desperate Hour

    ★★