• Future World

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Terminal

    ★★★

  • Anon

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Rampage

    ★½

  • Ricky Gervais: Humanity

  • The Director and the Jedi

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • The Breaker Upperers

    ★★★½

  • Prospect

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★

  • Blockers

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Game Night

  • Red Sparrow

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Lords of Chaos

    ★★★★

  • Tully

    ★★★★

  • Bad Reputation

  • Assassination Nation

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • American Animals

    ★★★★

  • Mandy

    ★½

  • Private Life

    ★★★½

  • Den of Thieves

    ★★★½

  • Blade Runner 101

  • Designing the World of Blade Runner 2049

  • 12 Strong

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Equanimity

  • Bright

    ★★

  • Father Figures

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • TESD TV

  • The Beyond

    ★★

  • Ferdinand

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Nude

    ★★½

  • Justice League

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Wonder Wheel

    ★★★

  • The Babysitter

    ★★

  • American Satan

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Blade Runner: Black Out 2022

  • Tigers Are Not Afraid

    ★★★½

  • Jerry Before Seinfeld

  • 2048: Nowhere to Run

  • Unicorn Store

    ★★★½

  • Disobedience

    ★★★½

  • Revenge

    ★★★

  • Professor Marston and the Wonder Women

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Molly's Game

    ★★★½

  • Kodachrome

    ★★★½

  • American Assassin

    ★★½

  • It

    ★★½

  • Hostiles

    ★★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • The Vault

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • 2036: Nexus Dawn

  • Logan Lucky

    ★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½