Sort by
  • No More Bets

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Hunger

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Spiderhead

    ★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Cyrano

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Belle

    ★★★

  • Lamb

    ★½

  • Pig

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Coco

    ★★★★

  • It

    ★★

  • Fireworks

  • Get Out

    ★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Ip Man 3

    ★★★

  • Jurassic World

    ★★

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • John Wick

    ★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★½

  • The Lego Movie

  • The Wolf of Wall Street

    ★★½

  • Frozen

  • Her

    ★★★★

  • The World's End

  • The Great Gatsby

    ★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Pitch Perfect

  • Life of Pi

    ★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★

  • The Avengers