RSS feed for Jared

Jared has logged 10 entries for films during 1998.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Star Trek: Insurrection

Star Trek: Insurrection

1998
×
★★½
Edit this entry  
23
A Bug's Life

A Bug's Life

1998
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
The Avengers

The Avengers

1998
×
★★★
Edit this entry  
25
Mulan

Mulan

1998
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Mask of Zorro

The Mask of Zorro

1998
×
★★★½
Edit this entry  
21
The X Files

The X Files

1998
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Quest for Camelot

Quest for Camelot

1998
×
★★½
Edit this entry  
18
Lost in Space

Lost in Space

1998
×
★★★
Edit this entry  
28
The Man in the Iron Mask

The Man in the Iron Mask

1998
×
★★★½
Edit this entry  
03
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★
Edit this entry