RSS feed for Jared

Jared has logged 42 entries for films during 2002.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Die Another Day

Die Another Day

2002
×
★★½
Edit this entry  
23
Gangs of New York

Gangs of New York

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
20
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Star Trek: Nemesis

Star Trek: Nemesis

2002
×
★★★½
Edit this entry  
30
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★½
Edit this entry  
11
8 Mile

8 Mile

2002
×
★★★½
Edit this entry  
01
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Ring

The Ring

2002
×
★★★
Edit this entry  
05
Red Dragon

Red Dragon

2002
×
★★★
Edit this entry  
13
One Hour Photo

One Hour Photo

2002
×
★★★½
Edit this entry  
07
City By The Sea

City By The Sea

2002
×
★★½
Edit this entry  
30
Blue Crush

Blue Crush

2002
×
★★
Edit this entry  
16
xXx

xXx

2002
×
★★★
Edit this entry  
02
Signs

Signs

2002
×
★★★
Edit this entry  
06
Men in Black II

Men in Black II

2002
×
★½
Read prior review Edit this entry  
28
Mr. Deeds

Mr. Deeds

2002
×
★★
Edit this entry  
28
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★
Edit this entry  
26
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★
Edit this entry  
21
Minority Report

Minority Report

2002
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Thirteen Conversations About One Thing

Thirteen Conversations About One Thing

2001
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Sum of All Fears

The Sum of All Fears

2002
×
★★★
Edit this entry  
28
Insomnia

Insomnia

2002
×
★★½
Edit this entry  
18
Changing Lanes

Changing Lanes

2002
×
★★★
Edit this entry  
15
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

2002
×
★★★★
Edit this entry  
10
High Crimes

High Crimes

2002
×
★★★
Edit this entry  
10
Unfaithful

Unfaithful

2002
×
★★½
Edit this entry  
05
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Edit this entry  
04
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Edit this entry  
21
Death to Smoochy

Death to Smoochy

2002
×
★★★★
Edit this entry  
03
Resident Evil

Resident Evil

2002
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Panic Room

Panic Room

2002
×
★★★½
Edit this entry  
22
We Were Soldiers

We Were Soldiers

2002
×
★★★
Edit this entry  
03
Hart's War

Hart's War

2002
×
★★★½
Edit this entry  
22
John Q

John Q

2002
×
★★½
Edit this entry  
30
The Count of Monte Cristo

The Count of Monte Cristo

2002
×
★★★★
Edit this entry  
23
Black Hawk Down

Black Hawk Down

2001
×
★★★½
Edit this entry  
18
Gosford Park

Gosford Park

2001
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Vanilla Sky

Vanilla Sky

2001
×
★★★½
Edit this entry  
01
Ali

Ali

2001
×
★★★½
Edit this entry