RSS feed for Jared

Jared has logged 12 entries for films during May 2008.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Strangers

The Strangers

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Visitor

The Visitor

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
A Man for All Seasons

A Man for All Seasons

1966
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Good bye, Lenin!

Good bye, Lenin!

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Son of Rambow

Son of Rambow

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Redbelt

Redbelt

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
What Happens in Vegas

What Happens in Vegas

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Young @ Heart

Young @ Heart

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry