RSS feed for Jared

Jared has logged 1,166 entries for films rated ★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Burning Cane

Burning Cane

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Foosballers

Foosballers

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Buffaloed

Buffaloed

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Clover

Clover

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Crown Vic

Crown Vic

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Malaisia

Malaisia

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Knock Down the House

Knock Down the House

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Sympathy Card

The Sympathy Card

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
A Woman's Work: The NFL's Cheerleader Problem

A Woman's Work: The NFL's Cheerleader Problem

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Rendezvous in Chicago

Rendezvous in Chicago

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Judy

Judy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Harpoon

Harpoon

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Moneychanger

The Moneychanger

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Depraved

Depraved

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Linda Ronstadt: The Sound of My Voice

Linda Ronstadt: The Sound of My Voice

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
This Is Not a Movie

This Is Not a Movie

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Tammy's Always Dying

Tammy's Always Dying

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Report

The Report

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Jallikattu

Jallikattu

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Synchronic

Synchronic

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
How to Build a Girl

How to Build a Girl

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Sea Fever

Sea Fever

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Blackbird

Blackbird

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Castle in the Ground

Castle in the Ground

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
While at War

While at War

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Resin

Resin

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Maria's Paradise

Maria's Paradise

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
1982

1982

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Knuckle City

Knuckle City

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Scarecrows

The Scarecrows

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The County

The County

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
III

III

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Babadook

The Babadook

2014
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Love Me Tender

Love Me Tender

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Maiden

Maiden

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Buñuel in the Labyrinth of the Turtles

Buñuel in the Labyrinth of the Turtles

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Riot Girls

Riot Girls

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Knife+Heart

Knife+Heart

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
White Snake

White Snake

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Homewrecker

Homewrecker

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Idol

Idol

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Wretched

The Wretched

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Hale County This Morning, This Evening

Hale County This Morning, This Evening

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Jesus Shows You the Way to the Highway

Jesus Shows You the Way to the Highway

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Maggie

Maggie

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Sword of Trust

Sword of Trust

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry