RSS feed for Jared

Jared has logged 719 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Jay and Silent Bob Strike Back

Jay and Silent Bob Strike Back

2001
×
★★★
Edit this entry  
05
The Fan Connection

The Fan Connection

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Memory: The Origins of Alien

Memory: The Origins of Alien

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Low Tide

Low Tide

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Personal History of David Copperfield

The Personal History of David Copperfield

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Clifton Hill

Clifton Hill

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Anima

Anima

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Endless Dreams and Water Between

Endless Dreams and Water Between

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Mutual Appreciation

Mutual Appreciation

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Black Magic for White Boys

Black Magic for White Boys

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Deeper You Dig

The Deeper You Dig

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
DreadOut

DreadOut

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Astronaut

Astronaut

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jade's Asylum

Jade's Asylum

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Echo in the Canyon

Echo in the Canyon

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Sadako

Sadako

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Round of Your Life

Round of Your Life

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Partysaurus Rex

Partysaurus Rex

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Blissfully Yours

Blissfully Yours

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Keep It for Yourself

Keep It for Yourself

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Framing John DeLorean

Framing John DeLorean

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
All Is True

All Is True

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
24
The Wedding Planner

The Wedding Planner

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The White Crow

The White Crow

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Red Joan

Red Joan

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Wild Nights with Emily

Wild Nights with Emily

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Man Who Killed Don Quixote

The Man Who Killed Don Quixote

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Pet Sematary

Pet Sematary

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Cradle of Champions

Cradle of Champions

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Climax

Climax

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
National Lampoon's Van Wilder

National Lampoon's Van Wilder

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Finding Steve McQueen

Finding Steve McQueen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Sightseers

Sightseers

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
2050

2050

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
My Bloody Valentine

My Bloody Valentine

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry