RSS feed for Jared

Jared has logged 1,095 entries for films rated ★★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
The True Adventures of Wolfboy

The True Adventures of Wolfboy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Born to Be

Born to Be

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Monos

Monos

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
It

It

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Jauja

Jauja

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Pelican Blood

Pelican Blood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Son-Mother

Son-Mother

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
I Am Not Alone

I Am Not Alone

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Weathering with You

Weathering with You

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Australian Dream

The Australian Dream

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Love Child

Love Child

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Giant

The Giant

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Proxima

Proxima

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Antigone

Antigone

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hearts and Bones

Hearts and Bones

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Heimat Is a Space in Time

Heimat Is a Space in Time

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Bolt

Bolt

2008
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Corpus Christi

Corpus Christi

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Islands

Islands

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Sator

Sator

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time... in Hollywood

Once Upon a Time... in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Knives and Skin

Knives and Skin

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Blackmail

Blackmail

1929
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
White Material

White Material

2009
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Away

Away

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Luz

Luz

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Last Night

Last Night

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Be Natural

Be Natural

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Small Fry

Small Fry

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Hawaiian Vacation

Hawaiian Vacation

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Wild Rose

Wild Rose

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Leto

Leto

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Deadwood: The Movie

Deadwood: The Movie

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Russian Five

The Russian Five

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Fast Color

Fast Color

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Unrelated

Unrelated

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Hail Satan?

Hail Satan?

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fugue

Fugue

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Spanish Prisoner

The Spanish Prisoner

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry