RSS feed for Jarno
  • The Lovebirds

    ★★

  • Last Moment of Clarity

    ★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • Valley Girl

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Trolls World Tour

  • The Hunt

    ★★★

  • Stargirl

    ★½

  • Bloodshot

  • Holly Slept Over

  • Escape From Pretoria

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Night Clerk

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Lamp Life

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Wendy

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★½

  • Assassin 33 A.D.

    ½

  • Wake Up

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Loop

  • Underwater

    ★½

  • The Grudge

    ½

  • Dolittle

    ★½

  • Pinocchio

    ★★★

  • Togo

    ★★½

  • A Christmas Carol

    ★★★★½

  • Vic the Viking and the Magic Sword

    ★★

  • F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!

  • Cats

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Tender

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Noelle

    ★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★

  • The Good Liar

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★

  • Let It Snow

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Midway

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • 21 Bridges

    ★★

  • Torpedo: U-235

    ★★★★

  • All of Us

    ★★★★

  • Jexi

    ½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Gemini Man

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★½

  • The Wave

  • VFW

    ★★½

  • Battle at Big Rock

    ★★★

  • Lucy in the Sky

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★