Jared has logged 30 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Black Cauldron

The Black Cauldron

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Casino

Casino

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Bugs Bunny/Road Runner Movie

The Bugs Bunny/Road Runner Movie

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bugs Bunny's 3rd Movie: 1001 Rabbit Tales

Bugs Bunny's 3rd Movie: 1001 Rabbit Tales

1982
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie

The Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie

1981
×
★★★★
Edit this entry  
26
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Poseidon

Poseidon

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Bucket List

The Bucket List

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Abominable

Abominable

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Contagion

Contagion

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Total Recall

Total Recall

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Who Framed Roger Rabbit

Who Framed Roger Rabbit

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
An American in Paris

An American in Paris

1951
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Crawl

Crawl

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Adventures of Robin Hood

The Adventures of Robin Hood

1938
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Pirates of the Caribbean: At World's End

Pirates of the Caribbean: At World's End

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Looney Tunes: Rabbits Run

Looney Tunes: Rabbits Run

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Suicide Squad: Hell to Pay

Suicide Squad: Hell to Pay

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Chicago

Chicago

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Terminator

The Terminator

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry