RSS feed for Jason
  • It Chapter Two

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

  • Hellraiser: Judgment

  • Black Panther

  • Bright

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Slumber

    ★★★½

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

  • Flatliners

    ★★★

  • Cult of Chucky

  • Gerald's Game

  • The Ritual

  • It

  • Death Note

  • The Emoji Movie

  • Spider-Man: Homecoming

  • Transformers: The Last Knight

  • Wonder Woman

  • Alien: Covenant

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Fate of the Furious

  • Ghost in the Shell

  • Power Rangers

  • Atomic Blonde

  • Kong: Skull Island

  • Logan

  • T2 Trainspotting

  • Get Out

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Split

  • The Founder

  • Imperium

  • Suicide Squad

  • Bad Moms

  • Jason Bourne

  • The Shallows

  • Lights Out

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

  • Blood Father

  • The Neon Demon

  • Raw

  • X-Men: Apocalypse

  • Captain America: Civil War

  • The Huntsman: Winter's War

  • Don't Breathe

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Pet

  • Cabin Fever

  • Deadpool

  • 31

  • The Greasy Strangler

  • Friend Request

  • The Forest

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hateful Eight

  • Darling

  • Legend

  • Bite

    ★★★

  • Goosebumps

  • Pixels

  • The Gallows

  • Ant-Man

  • Ted 2