• The Northman

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Cruella

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Tiger

    ★★★½

  • Finding Jack Charlton

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Boys State

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars Collection

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Diego Maradona

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Long Shot

    ★★½

  • Louis Theroux: The Night in Question

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★½

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • High Flying Bird

    ★★★½

  • Late Night

    ★★½

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Glass

    ★★½

  • Vice

    ★★★½

  • The Mule

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • Creed II

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Derren Brown: Sacrifice

    ★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★