Sort by

Jason has logged 34 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
TINA

TINA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Dance with the Devil

Dance with the Devil

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Breaking News in Yuba County

Breaking News in Yuba County

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Terri

Terri

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Koko-di Koko-da

Koko-di Koko-da

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Streets of Fire

Streets of Fire

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Leviathan

Leviathan

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Safety Not Guaranteed

Safety Not Guaranteed

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Edge of the Axe

Edge of the Axe

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Butcher, Baker, Nightmare Maker

Butcher, Baker, Nightmare Maker

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Bourne Legacy

The Bourne Legacy

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Stanley Kubrick: A Life in Pictures

Stanley Kubrick: A Life in Pictures

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Society

Society

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The United States vs. Billie Holiday

The United States vs. Billie Holiday

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fear of a Black Hat

Fear of a Black Hat

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Biggie: I Got a Story to Tell

Biggie: I Got a Story to Tell

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Uncle Frank

Uncle Frank

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Glitch in the Matrix

A Glitch in the Matrix

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Sixteen Candles

Sixteen Candles

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry