Sort by

Jason has logged 36 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Alien

Alien

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Siege

Siege

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Akira

Akira

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Master

Master

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
A.I. Artificial Intelligence

A.I. Artificial Intelligence

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
How It Ends

How It Ends

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Aguirre, the Wrath of God

Aguirre, the Wrath of God

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pam & Tommy

Pam & Tommy

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Worst Roommate Ever

Worst Roommate Ever

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
After Midnight

After Midnight

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
After Hours

After Hours

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
X

X

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Into the 8th Dimension

Into the 8th Dimension

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension

The Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Adventureland

Adventureland

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Livid

Livid

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Adult World

Adult World

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Leatherface

Leatherface

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
63 Up

63 Up

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Fresh

Fresh

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
About a Boy

About a Boy

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Censor

Censor

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
John Dies at the End

John Dies at the End

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Oak Room

The Oak Room

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Scanners

Scanners

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry