RSS feed for Jason Pettus

Jason Pettus has logged 14 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Doctor Dolittle

Doctor Dolittle

1967
×
Read the review Edit this entry  
31
The Lair of the White Worm

The Lair of the White Worm

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Trip to Italy

The Trip to Italy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Trip

The Trip

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
American Movie

American Movie

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Paper Moon

Paper Moon

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Poolhall Junkies

Poolhall Junkies

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Flytrap

Flytrap

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
54

54

1998
×
Read the review Edit this entry  
03
Jagged Edge

Jagged Edge

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry