• Misbehaviour

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • Michael Clayton

    ★★★

  • Holidate

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★½

  • The Conjuring

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Relic

    ★★★★

  • A Good Woman Is Hard to Find

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • The Babysitter

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Superman: Red Son

    ★★½