Sort by
  • Argu

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • The Violence Action

    ½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Under the Fig Trees

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Tomorrow

    ½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

  • Forgive Us Our Trespasses

  • Lords of Scam

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Squid Game

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Blue Dream: The Road to Wembley

  • Azul la mancha

    ★★★★

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Save Ralph

  • Puparia

  • Paranormal

  • Wet Willy

  • Coffin

    ★★★★★

  • The Return of the Waves

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen

  • Colza

    ★★★★½

  • My Hero Academia: Make It! Do-or-Die Survival Training, Part 1

  • Great Pretender

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Wait

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Scoob!

  • Double Tap

    ★★½

  • De mon âme à ton âme

  • 1917

    ★★★★★

  • Fathallah TV, 10 ans et une révolution plus tard

  • Afraid

  • Habib

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Benzema, Combat 4 Etoiles

    ★★★★★

  • The Irishman

  • Rambo: Last Blood

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

  • Noura's Dream

  • Joker

  • You Will Die at Twenty

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Wings

    ★★★★★

  • Hair Love

  • The Lion King

  • The Fabric Of Football: Arsenal

  • Kiss of the Rabbit God

  • Spider-Man: Far From Home

  • The Fabric of Football: Real Madrid

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½