RSS feed for Javo ¯\_(ツ)_/¯

Javo ¯\_(ツ)_/¯ has logged 16 entries for films during August 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
As Above, So Below

As Above, So Below

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Double

The Double

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Tie Me Up! Tie Me Down!

Tie Me Up! Tie Me Down!

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
You Owe Me One

You Owe Me One

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Motel Hell

Motel Hell

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Batman: Assault on Arkham

Batman: Assault on Arkham

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
At Middleton

At Middleton

2013
×
★★★½
Edit this entry  
08
Faster

Faster

2010
×
★★★½
Edit this entry  
07
Tales from Earthsea

Tales from Earthsea

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Love Child

Love Child

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Edit this entry