RSS feed for Javier

Javier has logged 12 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★½
Edit this entry  
21
Knife in the Head

Knife in the Head

1978
×
★★★
Edit this entry  
20
Superbad

Superbad

2007
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Man from Nowhere

The Man from Nowhere

2010
×
★★★½
Edit this entry  
08
Mother

Mother

2009
×
★★★★
Edit this entry  
06
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
Edit this entry  
24
Kin-dza-dza!

Kin-dza-dza!

1986
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Once Upon a Time... in Hollywood

Once Upon a Time... in Hollywood

2019
×
★★★★
Edit this entry  
07
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Varda by Agnès

Varda by Agnès

2019
×
★★★★
Edit this entry  
01
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
★★★★★
Edit this entry