• Twins in Paradise

    ★★★★★

  • Deviation

    ★★★

  • Coup d’etat Math

    ★★★★

  • Ours to Tell

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Hair Love

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl

    ★★★½

  • Memorable

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • dead end

    ★★★★

  • The Neighbors' Window

    ★★★½

  • Walk Run Cha-Cha

    ★★★½

  • Hamsbury Book Club

    ★★★

  • On the President's Orders

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captive State

    ★★½

  • Us

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • Kitbull

    ★★★★★

  • mask dog

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bunnyrabbit

    ★★★½

  • In the Absence

    ★★★★½

  • May I Please Enter

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • My Little Pony: Best Gift Ever

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • The Circus

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • motivational video movie

    ★★★½

  • Brotherhood

    ★★★½

  • Hotel Mumbai

    ★★★★½

  • Suspiria

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Invisible

    ★★★★

  • Kanini & Kanino

    ★★★

  • Life Ain't Gonna Lose

    ★★★

  • Modest Heroes

    ★★★

  • Art Prison

    ★★★★

  • Mr. Neighbor's House 2

    ★★★★

  • Tag

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Anon

    ★★½

  • Liz and the Blue Bird

    ★★★★

  • Call Her Ganda

    ★★★★½

  • Undiscovered

    ★★★

  • Catwalk: Tales from the Catshow Circuit

    ★★★

  • floatland

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Spectrum

    ★★½

  • Papers, Please: The Short Film

    ★★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★★★

  • Crying on Command

    ★★★½

  • Mother, May I Dance with Mary Jane's Fist?: A Lifetone Original Movie

    ★★

  • The Strange Name Movie

    ★★★

  • Graven Image

    ★★★½

  • Happiness

    ★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★