• Avengers: Age of Ultron

    ★½

  • Batman: Assault on Arkham

    ★★★

  • Music

    ½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Us

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Boy

    ★★★½

  • The Place Beyond the Pines

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★½

  • Kiss Kiss Bang Bang

    ★★★½

  • Sicario

    ★★★½

  • Mission: Impossible II

    ★½

  • Lean on Pete

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★½

  • Operation Finale

    ★★