Sort by
  • Top Gun

  • The Doom Generation

    ★★★★

  • Rear Window

    ★★★★

  • American Psycho

    ★★★★½

  • Double Indemnity

    ★★★½

  • Mona Lisa

    ★★★★

  • Castle of Blood

    ★★½

  • Get Him to the Greek

    ★★★

  • Jason Goes to Hell: The Final Friday

    ★★½

  • Mommie Dearest

    ★★★

  • Buffalo '66

    ★★★½

  • Deliverance

    ★★★½

  • Hannah Montana: The Movie

    ★★★

  • The Blues Brothers

    ★★★

  • Husbands

    ★★★

  • Man Bites Dog

    ★★★★½

  • Ransom for a Dead Man

    ★★★½

  • Prescription: Murder

    ★★★½