RSS feed for JayRedrum
  • Support the Girls

    ★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • On the Waterfront

    ★★★½

  • Insomnia

    ★★★½

  • Quay

    ★★★

  • Her Smell

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★

  • Doubt

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • National Treasure

    ★★½

  • Roadhouse 66

    ★★½

  • See You Yesterday

    ★★

  • Sophie's Choice

    ★★★

  • Do the Right Thing

    ★★★★

  • Solaris

    ★★★½

  • Doodlebug

    ★★★

  • Before Sunset

    ★★★★