• Shark Bait

    ★★

  • Candy

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Snoopy Presents: It’s the Small Things, Charlie Brown

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • The Girl From Plainville

    ★★★

  • Infinite Storm

    ★★

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Thing About Pam

    ★★½

  • The Dropout

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Moonfall

    ★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★½

  • The Kissing Game

  • Fresh

    ★★★★

  • Borrego

    ★½

  • The House

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Station Eleven

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Being the Ricardos

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★

  • Landscapers

    ★★★★½

  • Mixtape

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • An Unexpected Christmas

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★★

  • Every Time a Bell Rings

    ★★★

  • For All the Kings

  • Oxtail Soup

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Olaf Presents

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Gift to Give

  • Night Teeth

    ★½

  • Dopesick

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Puff: Wonders of the Reef

    ★★★

  • Maid

    ★★★★

  • Diana: The Musical

    ★★