Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Anna

Anna

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★★½
Edit this entry  
25
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Shaft

Shaft

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Us

Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Creed II

Creed II

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Reprisal

Reprisal

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
14
White Boy Rick

White Boy Rick

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
Bodied

Bodied

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★½
Edit this entry