Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • She Said

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Till

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • My Policeman

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Inspection

    ★★★

  • Bros

    ★★

  • Blonde

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Athena

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • White Noise

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Pacifiction

    ★★★★

  • Broker

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Godland

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★