Sort by
  • The Marvels

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½