Sort by
  • Old Dads

    ½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Together 99

    ★★★

  • Shame on Dry Land

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Machine

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • KSI: In Real Life

    ½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Long Live the Bonus Family

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Ari Shaffir: JEW

    ★★★½

  • Feed

  • Hello Dankness

    ★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Burn All My Letters

    ★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Witness the Fitness

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Göta kanal 4 - vinna eller försvinna

    ½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Fourth of July

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½