Sort by

Johan has logged 67 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★
Edit this entry  
28
Se upp för Jönssonligan

Se upp för Jönssonligan

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
Stutz

Stutz

2022
×
★★★★
Edit this entry  
26
Göta kanal 4 - vinna eller försvinna

Göta kanal 4 - vinna eller försvinna

2022
×
½
Edit this entry  
25
The Guardians of the Galaxy Holiday Special

The Guardians of the Galaxy Holiday Special

2022
×
★★★★
Edit this entry  
03
Feed

Feed

2022
×
Edit this entry  
28
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★½
Edit this entry  
17
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
★½
Edit this entry  
14
Clerks III

Clerks III

2022
×
★★★½
Edit this entry  
02
Vi hade i alla fall tur med vädret

Vi hade i alla fall tur med vädret

1980
×
★★½
Edit this entry  
01
Dödspolare

Dödspolare

1985
×
★★½
Edit this entry  
19
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Bad Guys

The Bad Guys

2022
×
★★★★
Edit this entry  
06
Marry Me

Marry Me

2022
×
Read the review Edit this entry  
29
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Fourth of July

Fourth of July

2022
×
★★★
Edit this entry  
14
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★½
Edit this entry  
05
Prey

Prey

2022
×
★★★★
Edit this entry  
17
Nimby – Not In My Backyard

Nimby – Not In My Backyard

2020
×
½
Edit this entry  
15
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★
Edit this entry  
06
The River Wild

The River Wild

1994
×
★★★★
Edit this entry  
24
Hustle

Hustle

2022
×
★★★
Edit this entry  
19
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Northman

The Northman

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★
Edit this entry  
31
Run Uje Run

Run Uje Run

2020
×
★★★★
Edit this entry  
22
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
Read the review Edit this entry  
22
Jackass 4.5

Jackass 4.5

2022
×
★★★½
Edit this entry  
20
Senior Year

Senior Year

2022
×
★★
Edit this entry  
19
On the Count of Three

On the Count of Three

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
Steve-O: Gnarly

Steve-O: Gnarly

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Metal Lords

Metal Lords

2022
×
★★★½
Edit this entry  
19
X

X

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★½
Edit this entry  
12
Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★
Edit this entry  
05
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★½
Edit this entry  
04
Scream

Scream

2022
×
★★★
Edit this entry  
02
Morbius

Morbius

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Windfall

Windfall

2022
×
★★★
Edit this entry  
20
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
★★★★
Edit this entry