Sort by
  • The Imitation Game

    ★★★

  • Shrek 2

    ★★★★

  • A Christmas Story

    ★★½

  • Miracle

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Breaking2

    ★★★

  • Where Dreams Go To Die

    ★★★★

  • National Treasure

    ★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • DodgeBall: A True Underdog Story

    ★★

  • There Will Be Blood

    ★★★½

  • Come Together

    ★★★★

  • When Harry Met Sally...

    ★★★★½

  • Step Brothers

    ★★★★★

  • The Shining

    ★★★★½

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★½