Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Top Gun

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Jurassic Park III

    ★★

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★½

  • Jurassic Park

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★

  • The Pentaverate

    ★★★½

  • The Love Guru

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Twilight Zone: The Movie

    ★★★½

  • Kiss of Death

    ★★★

  • It Could Happen to You

    ★★★½

  • Guarding Tess

    ★★★½

  • No Strings Attached

    ★★

  • Friends with Benefits

    ★½

  • Serpico

    ★★★★