Sort by
  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Kandahar

    ★★★

  • Clarence and Ginni Thomas: Politics, Power, and the Supreme Court

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • The Movement and the

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • She Said

    ★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • EO

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Riotsville, USA

    ★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Beanie Mania

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • One Shot

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Injustice

    ½

  • Pharma Bro

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Citizen Hearst

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½