Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • Django Unchained

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • Shutter Island

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • The Matrix

    ★★★★½

  • The Truman Show

    ★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★

  • The Godfather

    ★★★★