Sort by

Jordan has logged 11 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
WHAT DID JACK DO?

WHAT DID JACK DO?

2017
×
Edit this entry  
29
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
26
American Pop

American Pop

1981
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Age of Innocence

The Age of Innocence

1993
×
★★★
Edit this entry  
23
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Sicario

Sicario

2015
×
★★★½
Edit this entry  
15
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Napoleon Dynamite

Napoleon Dynamite

2004
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★
Edit this entry