Sort by
  • Leo

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Burial

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Hijack

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Arnold

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Dead Ringers

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Hunger

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★

  • Strange World

    ★★★★

  • The English

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★