Sort by
  • Mark Normand: Soup to Nuts

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • The Flash

    ★★★½

  • Extraction 2

  • Asteroid City

    ★★★

  • Fast X

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Cocaine Bear

  • Inside

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Andrew Santino: Cheeseburger

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★½

  • Alice, Darling

    ★½

  • The Good Nurse

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Athena

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★★½

  • Carter

    ★½

  • Prey

    ★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • The Artifice Girl

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Fourth of July

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • EO

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Joe List: This Year's Material