Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Fire of Love

Fire of Love

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
To Leslie

To Leslie

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
Edit this entry  
13
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Athena

Athena

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Whale

The Whale

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Alice, Darling

Alice, Darling

2022
×
★½
Edit this entry  
18
Babylon

Babylon

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
I Love My Dad

I Love My Dad

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Pushing Tin

Pushing Tin

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Decision to Leave

Decision to Leave

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Pearl

Pearl

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Soft & Quiet

Soft & Quiet

2022
×
½
Edit this entry  
17
JFK Revisited: Through the Looking Glass

JFK Revisited: Through the Looking Glass

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Bad Guys

The Bad Guys

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Side Effects

Side Effects

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★
Edit this entry  
11
The Menu

The Menu

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Corridor

Corridor

1970
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Roald Dahl's Matilda the Musical

Roald Dahl's Matilda the Musical

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Cats

Cats

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Fall

Fall

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Belle

Belle

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Laura Hasn't Slept

Laura Hasn't Slept

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Smile

Smile

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
TÁR

TÁR

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Confess, Fletch

Confess, Fletch

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
The Firm

The Firm

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Passion

Passion

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Innocents

The Innocents

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Windfall

Windfall

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Carter

Carter

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Blonde

Blonde

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Single White Female

Single White Female

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Wetlands

Wetlands

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry