Sort by
  • Moneyball

    ★★★★

  • The Fugitive

    ★★★½

  • Willy Wonka & the Chocolate Factory

    ★★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ½

  • Penguins of Madagascar

    ★★½

  • Madagascar 3: Europe's Most Wanted

    ★★½

  • Madagascar: Escape 2 Africa

    ★★★

  • Madagascar

    ★★★

  • Sing

    ★★

  • Finding Dory

    ★★½

  • Shrek 2

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • Tangled

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★½