Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Morbius

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • False Positive

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Wonder Woman 1984

  • Education

    ★★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Mank

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★

  • Rebecca

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Red, White and Blue

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • The Human Voice

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • PVT Chat

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Host

    ★★

  • Unhinged

    ★★★

  • The Rental

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • The Hunt

    ★★

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Mogul Mowgli

    ★★★