• Britney vs. Spears

    ★★★★★

  • Controlling Britney Spears

    ★★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • A Vida Depois do Tombo

    ★★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Run

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★★★

  • Hollywood

    ★★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★★

  • Countdown

    ★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • 7500

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Silence

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★½

  • mid90s

    ★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★★

  • I Am Jonas

    ★★★½

  • REDMARE

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Anon

    ★★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★

  • Assassination Nation

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Microhabitat

    ★★★★★

  • Creep 2

    ★★★★★

  • Happy Hunting

    ★★★½

  • Gaga: Five Foot Two

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★★½

  • Woodshock

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★