Sort by
  • Clerks III

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • The Alex Leyba Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Home Team

    ★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • American Underdog

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Downfalls High

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★