Sort by
  • Wingwomen

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Yellow Door: '90s Lo-fi Film Club

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★★

  • Expend4bles

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Jawan

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Heart of Stone

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Wham!

    ★★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • Invitation to a Murder

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★★

  • Knock at the Cabin

  • Copenhagen Cowboy: Nightcall with Nicolas Winding Refn

    ★★★★

  • Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • The Makanai: Cooking for the Maiko House

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Strange World

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Influencer

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • The Sound of 007: Live from the Royal Albert Hall

    ★★★½

  • The Sound of 007

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Hell Dogs

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★