• Goodbye, Dragon Inn

    ★★★★★

  • Days

    ★★★★★

  • Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 Bruxelles

    ★★★★★

  • Flowers of Shanghai

    ★★★★★

  • Real Life

    ★★★★★

  • Certified Copy

    ★★★★★

  • Cure

    ★★★★★

  • Dead or Alive 2: Birds

    ★★★★★

  • Syndromes and a Century

    ★★★★★

  • Dragon Inn

    ★★★★★

  • Rabbit of Seville

    ★★★★★

  • Malcolm X

    ★★★★★

  • Drug War

    ★★★★★

  • Still Life

    ★★★★★

  • The World

    ★★★★★

  • Safe

    ★★★★★

  • The Souvenir

    ★★★★★

  • Portrait of Jason

    ★★★★★