• Cry Macho

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Oslo

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Locked In

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • Voyagers

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Every Breath You Take

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Cosmic Sin

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • Fatale

    ★★★★

  • Breach

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Songbird

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Spell

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★★½

  • Skylines

    ★★★½

  • The Undoing

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Golden Arm

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★½

  • 2067

    ★★★

  • The Doorman

    ★★★★

  • Welcome to Sudden Death

    ★★★½

  • No Man's Land

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★★

  • Brothers by Blood

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★★½

  • The 2nd

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Hard Kill

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The 24th

    ★★★★