Sort by

Jeff has logged 14 entries for films during 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Parker

Parker

2013
×
★★★
Edit this entry  
09
The Hangover Part III

The Hangover Part III

2013
×
★★★½
Edit this entry  
29
Bullet to the Head

Bullet to the Head

2012
×
★★½
Edit this entry  
28
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★½
Edit this entry  
27
Something in the Air

Something in the Air

2012
×
★★★½
Edit this entry  
10
Beyond the Hills

Beyond the Hills

2012
×
★★★½
Edit this entry  
16
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★½
Edit this entry  
16
Walker

Walker

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Upstream Color

Upstream Color

2013
×
Read the review Edit this entry  
14
Pastoral: To Die in the Country

Pastoral: To Die in the Country

1974
×
★★★
Edit this entry  
08
The Legend of Kaspar Hauser

The Legend of Kaspar Hauser

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Holy Motors

Holy Motors

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Holy Motors

Holy Motors

2012
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry