RSS feed for Jeff

Jeff has logged 20 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Luce

Luce

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Hala

Hala

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Dirty God

Dirty God

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Sweetheart

Sweetheart

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Report

The Report

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Nightingale

The Nightingale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Clemency

Clemency

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Them That Follow

Them That Follow

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Advocate

Advocate

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Imaginary Order

Imaginary Order

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sister Aimee

Sister Aimee

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Crude Oil

Crude Oil

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Sometimes, I Think About Dying

Sometimes, I Think About Dying

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Toni Morrison: The Pieces I Am

Toni Morrison: The Pieces I Am

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Monos

Monos

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Divine Love

Divine Love

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Hail Satan?

Hail Satan?

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry