Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Making 1899

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Wonder

    ★★★

  • The Invitation

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Hunt

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Offer

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Bubble

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★★½

  • Love and Leashes

    ★★½

  • Kimi

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Schumacher

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Voyeurs

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★½