Sort by
  • Beckham

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • God's Time

    ★★½

  • Halftime

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★½

  • Showing Up

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★★

  • Maman Brigitte

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • House Comes with a Bird

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • My Year of Dicks

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Navalny

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • The Janes

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★½